اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه

اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه

شرایط اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه

اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه روشی است که همواره برای گرفتن اقامت موقت و ویزای توریستی مطرح است و می تواند مجوز حضور و اقامت موقت شما در کشور کانادا را فراهم سازد . البته این فراهم ساختن همیشه هم میسر نیست و صرفا با یک دعوت نامه نمی توان به اقامت موقت و ویزای توریستی کانادا رسید بلکه می بایست دارای یک سری از شرایط ها باشید .

اما قبل از اینکه به این شرایط ها در ادامه بپردازیم اول ببینیم اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه چیست ؟ در واقع دعوت نامه به نامه ای گفته می شود که اقوام یا دوستان شما که در کانادا به عنوان شهروند یا مقیم دائم حضور دارند برای شما می فرستند تا از کانادا بازدید داشته باشید . لذا این نامه در صورتی منجر به ویزای توریستی یا اقامت موقت می شود که یک سری شرایط ها در دعوت کننده و دعوت شده احراز شود .

اما با اینحال این نامه سند مهم و خوبی برای تسریع ویزای اقامت موقت یا توریستی شما محسوب می شود چون طی آن علت و هدف از سفر و جایی که اسکان می یابید مشخص است و این در روند بررسی ویزای شما و تسریع در اخذ آن نقش مهمی دارد .

همچنین یکی از عواملی که می تواند در تسریع روند اخذ ویزای اقامت موقت یا توریستی از طریق دعوت نامه افرادیست که شهروند کانادا هستند و یا به کانادا مهاجرت کرده و مقیم این کشور محسوب می شوند نیز می تواند موثر واقع شود . آنان باید از این موضوع که شما در سفر به کانادا در جایی مشخص اقامت خواهید داشت اطمینان حاصل کنند و از حمایت مالی و اجتماعی فرد دعوت کننده برخوردار هستید .

شرایط و قوانین اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه

شرایط ارسال دعوت نامه ( Obtaining a Canadian visa by invitation )

عموما کسی که برای شما دعوت نامه ارسال می کند اعم از اقوام یا دوستان به قصد استقبال و پذیرایی از شما در طول دوره اقامتتان در نزد آنهاست لذا همین موضوع یعنی قصد قلبی شما جهت اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه می بایست در نامه محرز باشد .

همچنین می بایست در نامه اطلاعات هویتی فرد دعوت شده ، آدرس و تلفن و نسبت آن با شما و در نهایت هدف از مسافرت و مدتی که قرار است پیش شما در کانادا باشد و زمان ترک او و… را در کنار اطلاعات هویتی خود و خانواده و اطلاعات محل سکونت و درآمد و… را در نامه به طور کامل قید کنید . بعد از آن نامه را از داخل کانادا ترجیحا به صورت رسمی و محضری برای شخص مورد نظر خود ارسال می کنید .

همچنین برای اقدام اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه برای خانواده ، دوستان و …  حتما باید مقیم یا شهروند کشور کانادا باشید یا اقامت دائم آن را داشته باشید که در نامه قید می شود . حال وقتی شخص مورد نظر ما دعوت نامه را دریافت کرد و تصمیم به اخذ ویزای کانادا از طریق دعوت نامه داشت باید مدارک خود را که لازمه ارائه به سفارت است در کنار دعوت نامه برای درخواست پذیرش بفرستد .

البته در برخی از دعوت نامه ها همچون دعوت نامه از نوع سوپر ویزای کانادا فقط به درخواست پذیرش هایی ترتیب اثر داده خواهد شد که خارج از خاک کشور کانادا ارسال شده باشند.

اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه

انواع دعوت نامه کانادا

خوشبختانه روش هایی که می تواند منجر به ارسال دعوت نامه برای شما و اخذ ویزای توریستی یا اقامت موقت شود متعدد است که همین باعث می شود گزینه های بیشتری برای اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه مهیا باشد .

برخی از انواع مرسوم دعوت نامه می توان به دعوت نامه خویشاوندی کانادا که از سوی خویشان و دوستان بالای ۱۸ سال برای شما فرستاده می شود ، دعوت نامه تحصیلی کانادا که با داشتن شرایط لازم برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر برایتان ارسال می گردد ، دعوت نامه سوپر ویزای کانادا که به اقوام درجه یک چون پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ این امکان را می دهد که هر دفعه به مدت ۲ سال از کانادا بازدید کنند، دعوت نامه کاری کانادا که با ارسال دعوت نامه برای کار از سوی یک کارفرمای کانادایی رخ می دهد و حتی دعوت نامه کنفرانس کانادا که برای شرکت در یک کنفرانس علمی است .

گروه مشاوران مهاجرتی طالع با سالها تجربه بهترین و هموارترین مسیر جهت اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه را پیش پای شما قرار می دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.