انگشت نگاری کانادا

هزینه انگشت نگاری کانادا

انگشت نگاری کانادا یا اصطلاحا بیومتریک کانادا از جمله مراحل ضروری برای افرادی است که خواهان اخذ ویزای کانادا هستند. در واقع پس از ثبت نام آنلاین برای گرفتن ویزا و تکمیل اطلاعات اولیه شخص موظف است تا سقف زمان 30 روز به یکی از مراکز نعیین شده مراجعه کرده و به انگشت نگاری اقدام کند . در این مقاله هزینه های انگشت نگاری کانادا در سال 2021 را بررسی کرده و به شرح نکات تکمیلی و توصیه هایی که برای شما عزیزان بسیار کاربردی خواهد بود می پردازیم ؛ پس با ما همراه باشید .

مباحثی که پیش ار خواندن محتوا باید درباره آنها اطلاعات کافی داشته باشید :

دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا

نحوه دریافت نوت آفیسر کانادا

نمونه سفارش نوت ATIP

ریجکتی ویزا کانادا

نامه پیشنهاد کار برای سفارت

 

هزینه های انگشت نگاری کانادا به چند بخش مختلف تقسیم می شود و بین 85 تا 235 دلار کانادا متغییر است

1-اگر برای ویزای توریستی اقدام کرده اید هزینه انگشت نگاری به ازای هر نفر 85 دلار کانادا می باشد.

2- اگر به صورت خانوادگی قصد اخذ ویزای کانادا را دارید ، هزینه انگشت نگاری کل افراد خانواده مجموعا 170 دلار کانادا می باشد.

3- اگر قصد دریافت ویزای تحصیلی کشور کانادا را دارید ، به غیر از 85 دلار کانادا بایستی مبلغ 150 دلار کانادا نیز برای ویزا بپردازید . در نتیجه

مجموع هزینه هزینه انگشت نگاری کانادا برای یک دانشجو که قصد اخذ ویزای تحصیلی دارد، 235 دلار کانادا می باشد .

انگشت نگاری کانادا

هزینه های جانبی انگشت نگاری

هزینه های گفته شده برای هزینه انگشت نگاری کانادا ، تنها برای سفارت کانادا ( Canadian embassy ) می باشد ؛ از آنجایی که کشور کانادا در ایران سفارت ندارد از این رو افرادی که قصد مراجعه به مراکز انگشت نگاری و ثبت اطلاعات خود را دارند ، بایستی هزینه های جانبی را مد نظر قرار بگیرند . هزینه هایی که از نظر قیمتی کم نبوده و شامل مبلغ قابل توجه ای می شود ؛ که در ادامه  به بررسی  برخی هزینه های جانبی و مجموع هزینه هایی که برای یک سفر باید در نظر گرفته شود می پردازیم :

  • هزینه سفر به کشور ثالث

از آنجایی که در ایران، کشورکانادا سفارتی ندارد، مجبور هستیم برای انگشت نگاری به یک کشور دیگر سفر کنیم ، از جمله کشور هایی که ایرانیان برای انگشت نگاری کانادا انتخاب می کنند، کشور های ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، قطر و امارات می باشد.

هزینه سفر به کشور های مجاور بین 3میلیون تا 7 میلیون متغییر می باشد. که با توجه به رفت و برگشت بودن سفر شما، هزینه ها تقریبا دوبل می شوند.

2-هزینه اقامت

وقتی به کشور ثالث سفر کردید، حداقل یک شب باید در آنجا اقامت داشته باشید به همین خاطر بایستی به فکر یک اقامت گاه یا هتلی برای خود باشید. به طور معمول هزینه اقامت یک شبه در کشور های مجاور ایران، بسته به کشور و نوع هتل و کیفیت آن از 50 دلار شروع می شود. البته هتل های متوسط به بالا قیمتی 500 دلاری برای هر شب دارند.

3-هزینه خوراک

هزینه غذا را هم بایستی در نظر بگیرید ولی به طور کلی هزینه یک وعده غذای خوب و لذیذ نزدیک 80 تا 100 دلار می باشد.

سخن پایانی

اگر قصد مراجعه به مراکز انگشت نگاری را دارید ، بهتر است ابعاد اقتصادی آن را نیز در نظر بگیرید تا با بررسی و آنالیز قیمت ها و با توجه به بودجه خود مناسب ترین کشور را انتخاب کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.