اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری چیست؟

مباحثی که پیش از اکسپرس اینتری باید بدانید :

کشور کانادا بدون شک یکی از مهمترین مقاصد مهاجرت در دنیا بخصوص از طریق سیستم اکسپرس اینتری محسوب می شود که البته این میل و علاقه وافر برای مهاجرت به این کشور نه صرفا به جهت اینکه یک کشور پیشرفته و مدرن در شمالی ترین قسمت قاره آمریکا است بلکه  به خاطر بافت جامعه و مردمی است که در این کشور زندگی می کنند و گفته می شود که مردم بیش از ۲۰۰ کشور به کانادا مهاجرت کرده اند .

از اینرو می توان کانادا را سرزمین ملیت ها نیز قلمداد کرد این موضوع حتی سبب گشت تا در سال ۱۹۷۱ از سوی دولت فدرال کانادا، اصل چند فرهنگی به یکی از ارکان مهم این کشور تبدیل گردد و همین نیز لزوم احترام به سنت ها و فرهنگ های مهاجر را متضمن گردد.

اکسپرس اینتری کانادا

لذا هر کس از هر کشوری که به کانادا مهاجرت می کند حداقل از بابت اینکه فرهنگ و آداب و رسوم او مورد احترام جامعه کانادا قرار می گیرد، بخصوص برای جامعه مسلمانان و آفریقایی تبارها و… بسیار حائز اهمیت است. اما اینکه چه روشی را برای مهاجرت به کانادا برگزینیم که راحت و سریع به این کشور مهاجرت داشته باشیم، قطعا مهاجرت از طریق سیستم و برنامه رتبه بندی اکسپرس اینتری سریع ترین راه خواهد بود.

این سیستم به گونه طراحی شده که به افراد اجازه می دهد تا بر اساس تخصص و حرفه کاری خود امکان مهاجرت به کانادا را داشته باشند منتها فقط به کسانی این اجازه داده می شود که بتوانند از مجموع ۱۲۰۰ امتیازی که در سیستم اکسپرس اینتری به افراد بر اساس ویژگی های آنها داده می شود بالاترین امتیاز را داشته باشند.

مهاجرت به کانادا

در واقع اخذ امتیاز از سیستم اکسپرس اینتری کانادا بر اساس فاکتورها و مولفه هایی است که اولا بر اساس نیاز و استراتژی های دولت فدرال کانادا یا برنامه های استانی این کشور به افراد داده می شود و ثانیا بر اساس اینکه فردی که به کانادا مهاجرت می کند بتواند به لحاظ تشکیل یک زندگی کاری و شخصی از پس خود بربیاید و برای جامعه کانادا مفید واقع شود .

لذا افراد بر طبق خصوصیات و ویژگی هایشان اعم از سابقه و تخصص کاری، سن، تحصیلات، مدرک زبان و… امتیاز بندی می شوند و در صورتی که مجاز شناخته شوند با ایجاد يک پروفایل برای آنها در یک رقابت ۱۵ دقیقه ای برای دست یابی به سقف امتیاز بندی مورد نظر در CRS Point  شرکت کرده و به رقابت می پردازند تا در صورت کسب امتیاز لازم، برایشان دعوت نامه ارسال گردد.

سیستم اکسپرس اینتری کانادا

سیستم اکسپرس اینتری کانادا بیشتر به درد کسانی می خورد که از حرفه و تخصص کاری برخوردارند و به کسب درآمد بیشتر و سکونت در یک کشور با رشد اقتصادی بالا و زیرساخت های بهینه اقتصادی فکر می کنند .

چون این کشور همه آنچه که برای توسعه و گسترش مشاغل و حرفه های تخصصی نیاز است را در اختیار مهاجران قرار می دهد، لذا می توانید در مدت زمان کوتاهی علاوه بر اخذ مهاجرت کانادا به شکوفایی حرفه و تخصص خود بپردازید و قابلیت هایی کاری و تخصصی که تا به دیروز در کشور خود امکان طرح و انجام آن را نداشته اید یا به جهت سیستم اقتصادی ضعیف ریسک این کار را متقبل نشده اید، در کشور کانادا به ثمر برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.