بهترین وکلای مهاجرت به کانادا

بهترین وکلای مهاجرت به کانادا

بهترین وکلای مهاجرت به کانادا در تهران

بهترین وکلای مهاجرت به کشور کانادا تنها در به دست آوردن تابعیت این کشور به مهاجرین کمک نمیکنند بلکه خدمات گسترده تر و بیشتری نیز در امر مهاجرت به اقامت جویان ارائه می نمایند .

اخذ شهروندی کانادا توسط وکلای مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت کانادا میتواند از طریق روال قبول تابعیت برای شهروندی کشورخارجی به مهاجرین کمک کند.که در اینصورت فرد برای اخذ شهروندی از این روال ، باید نامه های متفاوتی را حاوی قرار های ملاقات دریافت کند و حتما در آزمون زبان خارجه وعلوم اجتماعی شرکت کند .

بهترین وکلای مهاجرت به کانادا در  تورنتو

دفتر وکالت اپلو با داشتن سه شعبه در تهران ، تورنتو ، و تورنهیل با ارزش ترین خدمات حقوقی مهاجرتی را برای شما به ارمغان می آورد . شما میتوانید از هرسه دفتر، به صورت آنلاین ، حضوری و تلفنی مشاوره های مهاجرتی مورد نظر را از بهترین وکلای مهاجرت به کانادا دریافت کنید .

بهترین وکلای مهاجرت به کانادا

بهترین وکلای مهاجرت به کانادا باید چه مدارکی داشته باشد؟

وکیل مهاجرتی کانادا باید مدارکی از جمله: مدرک کارشناسی و مدرک دکترای حرفه ای حقوق داشته باشد . برای تخصص یافتن در زمینه ی حقوق مهاجرت ، فرد باید دوره هایی رو در رابطه با حقوق شهروندی ، مشاوره مصاحبه و تحلیل حقوقی در دانشکده حقوق بگذراند.که برای تجربه ی بیشتر در رابطه با شغل مورد نظر کار آموزی بهترین گزینه است . هنگامی که شخص مدرک حقوق را دریافت کند ، باید در آزمون BRA  قبول شود ، تا بتواند به صورت قانونی در زمینه اقامت کار کند.

وکلای ایرانی در کانادا

دکتر مرجان گلستان آتشین ، وکیل مهاجرتی از جمله وکلای ایرانی در کانادا است که دفتر مهاجرتی ایشون در تورنتو و ایران دایر می باشد .

استخدام وکلای مهاجرت به کانادا 

از آنجایی که بدست آوردن شهروندی در کشور کانادا سخت است و حتی این امکان وجود دارد که برای عده ای به درازا بکشد ، پس داشتن یک وکیل کار بلد ضروری و واجب است. وکیل به شما این امکان را میدهد تا اسناد لازم برای ثابت کردن شرایط خود را در دادگاه فراهم کنید. او تمام تلاش خود را میکند تا از هرگونه احتمال تاخیر در روال اخذ شهروندی شما جلوگیری شود.

نقش وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو چیست؟

بهترین وکلای مهاجرت به کانادا در مقابل وکلای دیگر نقش بسزایی دارند زیرا بیشتر زمان خود را صرف رسیدگی به مشکلات و الزامات مهاجرتی میکنند ؛ آنها معمولا نقش مشاور را برای شهروندان خارجی و پناهندگان ایفا میکنند . و برای اجرای درست این نقش باید با مقامات اداره های مهاجرتی کانادا تعامل داشته باشند . این وکلا در مورد مسائلی از جمله دریافت ویزا ، شهروندی و مشکلات اخراج و استخدام افراد مشاوره میدهند .

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هزینه حق الوکاله وکلای مهاجرت به کانادا بر اساس معیار های بسیاری ، از جمله تخصص وکیل و میزان تجربه او در زمینه مهاجرت تامین میشود. انتخاب وکیل مهاجرتی مناسب کار آسانی نیست و شخص مهاجر در ابتدا باید به توانایی ها و دقت بالای او در کارش توجه کند .

هزینه و نقش وکلای مهاجرت به کانادا در روند جریان پرونده مهاجرتی شما

در چه شرایطی استخدام وکیل مهاجرتی واجب است؟

بیشتر افراد برای بدست آوردن اسنادی مانند : دریافت ویزا از طریق سرمایه گذاری از طریق اعلای وام ، مهاجرت تحصیلی و حتی مهاجرت از طریق ازدواج وکیل مهاجرتی استخدام میکنند . این شرایط بیشتر زمانی رخ میدهد که خود فرد اطلاعات زیادی راجب الزامات آن کشور ندارد و یا شرایط خود را برای مهاجرت سخت میداند اما خب غیر قابل کتمان است که گرفتن یک وکیل مهاجرتی حاذق امری مهم و ضروری است که تاثیر به سزایی در جریان روند فعالیت های شما دارد که برخی از آنها را با هم مطالعه و بررسی میکنیم :

متقاضی دارای سوء پیشینه

متقاضی باید سوابق کیفری خود را به طور کامل ، حتی اتهامات رفع شده را بیان کند. معمولا هیچ نیازی به استخدام وکیل کیفری نیست چرا که وکلای مهاجرتی  از قوانین کیفری هم اطلاعات لازم را دارند.

رد درخواست های قبلی

یک وکیل کاربرد به راحتی میتواند دلیل رد درخواست را متوجه شود جدای از آن میتواند امکان به جریان انداختن درخواست های قبلی را هم داشته باشد و یا این که در آینده میتوان درخواستی ثبت کرد یا نه.

ممنوعیت ورود متقاضی

برخی اوقات ممنوعیت و یا اخراج دائمی است و هیچ درخواستی از طرف متقاضی پذیرفته نیست . وکیل مهاجرت میتواند اطلاعاتی راجب اثرات خروج یا ممنوعیت ورود ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *