خرید خانه در کانادا با وام

خرید خانه در کانادا با وام

شرایط و مراحل خرید خانه در کانادا با وام

در حالی که حدود ۴۰ درصد مردم جهان اجاره نشین هستند هیچی به اندازه خانه دار شدن که از ابتدایی ترین حقوق به حقه انسان ها است نمی تواند مزه خوشبختی از نوع رفاه و آسایش را به شما بچشاند . از اینرو یکی از اولین تلاش هایی که هر انسانی دارد خانه دار شدن است که به جهت عواملی چون جمعیت زیاد متقاضی خرید خانه ،  بالا بودن قیمت مسکن ، وام با نرخ های بالا ، فقر و تورم و… باعث گردیده تا همچنان درصد بالایی از جمعیت جهان مستاجر باشند حال شرایطی پیش روی شماست خرید خانه در کانادا با وام را تحقق ببخشید .

هزینه خرید خانه در کانادا با وام

از اینرو معمولا دولت ها یک سری سیاست های خاص و ویژه ای را برای مردم در نظر می گیرند تا روند پروسه خانه دار شدن آنها را تسریع ببخشند که معمولا این مورد را در کشورهای توسعه یافته و مدرن که ساختارهای اقتصادی قوی و قدرتمندی دارند بیشتر شاهد هستیم . از جمله این کشورها کانادا است که حتی به خارجی ها و آنهایی که شهروند این کشور نیستند برای خرید خانه وام می دهد .

لذا این موضوع باعث شده تا کانادا به یک اولویت برتر تبدیل شود برای کسانی که به دنبال زندگی در یک کشور با سطح رفاه و امکانات بالا هستند . در واقع کانادا ( canada ) کشوری پهناور با اقتصادی رشد یافته و پویاست که منابع طبیعی فراوانی نیز دارد و بانک های آن برای اعطای تسهیلات خرید خانه به خارجی ها و مهاجران مشکلی ندارد و اقدام به اینکار می کند که در نوع خود کم نظیر است.

خرید خانه در کانادا با وام در واقع یک روش مناسب برای خانه دار شدن کسانی است که پول کافی برای اینکار ندارند و از طرفی درآمد و آینده شغلی خود را برای گرفتن وام مناسب می دانند . از طرف دیگر با توجه به درصد سود کم وام های پرداختی از سوی بانک های کانادایی و با توجه به نرخ تورم ۲ تا ۳ درصدی و همینطور نرخ رشد حدودا ۱۸ درصدی قیمت خانه در کانادا باعث می شود که خرید خانه در کانادا با وام و چه بدون وام به یک سرمایه گذاری پر سود تبدیل شود.

حتی اگر بدانید که مهاجران جدید و خارجی ها برای خرید خانه در کانادا با وام می بایست ۳۵ درصد کل مبلغ خانه را به صورت پیش پرداخت بپردازند . در حالی که این رقم پیش پرداخت برای استفاده از تسهیلات وام خرید خانه برای کسانی که اقامت دائم کانادا را دارند یا شهروند کانادا محسوب می شوند در حدود ۵ تا ۲۰ درصد از کل مبلغ قیمت خانه است .

همچنین اگر پیش پرداخت شما از ۲۰ درصد کمتر است لازم خواهد بود که مبلغ وام خود را که هزینه هم در بر دارد بیمه کنید . با اینحال بهتر است که برای گرفتن وام از طریق کارگزاران وام در کانادا اقدام کنید چون آنها شما را راهنمایی خواهند کرد که بسته به شرایط و توان مالی تان از کدام بانک و با چه شرایطی وام بگیرید .

شرایط خرید خانه در کانادا با وام

اصولا تسهیلات خرید خانه در کانادا با وام به دو صورت به متقاضیان اعطا می گردد که با عناوین وام باز و وام بسته شهرت دارند . در نوع اول یعنی وام باز شما می توانید در هر مرحله از پرداخت اقساط وام در صورت تمایل به پرداخت بیشتر اقساط یا تسویه یکجا و از این موارد اقدام کنید و از سود وام شما به نسبت زمانی که زودتر پرداخت کرده اید کسر می شود اما در وام بسته اینطور نیست و با پرداخت زودتر یا یکجا از سود آن کم نخواهد شد .

همچنین وقتی قرار شد تا بانک برای خرید خانه مورد نظرتان وام بدهد که معمولا پس از بررسی وضعیت مالی و درآمدی و شغلی شما و… صورت می پذیرد، اعتبارنامه خرید خانه در کانادا با وام به شما داده می شود که ۹۰ روز اعتبار دارد و شما طی آن می توانید اقدام به خرید خانه مورد نظر خود در کانادا نمایید .

اطلاعاتی که در باب خرید خرید خانه در کانادا با وام مورد نیاز شماست

خرید ملک در کانادا تورنتو

سرمایه گذاری در کانادا 

قیمت خرید ملک در کانادا 

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت کانادا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.