خرید ملک در کانادا تورنتو

خرید ملک در کانادا تورنتو

شرایط خرید ملک در کانادا تورنتو

وقتی بحث خرید ملک پیش می آید معمولا با دو موضوع مواجه هستیم یکی خرید ملک توسط کسانی است که برای سکونت در آن ملک اقدام به خرید می کنند و دوم خرید ملک توسط کسانی است که با هدف سرمایه گذاری اقدام به این کار می کنند . لذا در هر دو صورت اگر که خرید ملک بدون دوراندیشی و عدم توجه به یک سری از الزامات و نکات مهم در خرید ملک باشد ممکن است متضرر شوید و نتوانید ملک دلبخواه یا سودآور مورد نظر خود را بخرید. حال چه برسد به اینکه قرار باشد اقدام به خرید ملک در یک کشور دیگر از جمله خرید ملک در کانادا تورنتو ( Buy property in Toronto Canada ) را داشته باشید .

لذا برای اینکار می بایست علاوه بر آگاهی داشتن از یک سری قوانین مهاجرتی، از قوانین خرید ملک در آن کشور نیز مطلع باشید . چون تنها در این صورت است که می توان مطمئن شد خرید ملک شما یک خرید ایده آل برای زندگی یا پرسود برای سرمایه گذاری بوده است .

در این ميان کانادا همواره به عنوان یک کشور مدرن و پیشرفته با شاخص های اقتصادی خوب مورد توجه مهاجران بسیاری بوده است که یا برای زندگی یا تجارت و سرمایه گذاری به این کشور عظیمت کرده اند و در شهرهای مختلف آن سکنی گزیده اند . اما از میان شهرهای کانادا ، شهر تورنتو از جمله شهرهایی است که به جهت موقعیت ویژه اقتصادی و جایگاه ممتازش در کانادا و حتی جهان، مورد توجه بسیاری از مهاجران برای زندگی یا سرمایه گذاری از طریق خرید ملک بوده است .

قیمت خرید ملک در کانادا تورنتو

از جمله شرکت چند ملیتی پرایس واتر هاوس کوپرز که دومین شرکت خدماتی برتر جهان است شهر تورنتو را دومین کلان شهر قدرتمند جهان می داند و مجله فوربز از این شهر به عنوان یکی از ده شهر قدرتمند اقتصادی یاد می کند که اگر این دو تعریف را در کنار جایگاه کشور کانادا به عنوان یک کشور توسعه یافته و مدرن با ثبات اقتصادی بالا قرار دهیم به نتیجه ای جز اینکه خرید ملک در کانادا تورنتو  یکی از گزینه های عالی برای زندگی و سرمایه گذاری است نخواهیم رسید .

هرچند خرید ملک در کانادا تورنتو نمی تواند به تنهایی به اقامت دائم شما منجر شود اما می تواند یک سرمایه گذاری خوب را برای شما رقم بزند. ضمن اینکه افرادی که قصد زندگی و مهاجرت به کانادا را دارند نیز می توانند با خرید ملک در تورنتو سطح زندگی و رفاه خود را افزایش دهند .

با اینحال برای اینکار یعنی خرید ملک در کانادا تورنتو نباید بی گدار به آب زد و همه جوانب را سنجید. مثلا اینکه اگر اقامت کشور کانادا را نداشته باشید طبق قوانین جدید نمی توانید صرفا به عنوان یک سرمایه گذار قصد خرید ملک در تورنتو را داشته باشید، اما اگر در حال اقدام برای گرفتن اقامت و مهاجرت به کشور کانادا هستید یا مقیم این کشور می باشید می توانید برای خرید ملک در کانادا تورنتو اقدام کنید .

برای خرید ملک در کانادا تورنتو اول از همه بعد از اینکه خانه مورد نظر خود را متناسب با بودجه و سلیقه خود انتحاب کردید باید ۲۰ درصد ثمن‌ معامله خانه را همان ابتدا به فروشنده بپردازید که اگر مهاجر جدید باشید یعنی تازه وارد کشور کانادا شده باشید ۱۵ درصد به مبلغ خانه افزوده می شود و این تمهیدی است که توسط دولت اندیشیده شده است تا این گروه از افراد از خانه های استیجاری در بدو ورود به کانادا استفاده کنند .

سپس باقی مبلغ ملک مورد معامله را در تاریخی که تعیین کرده اید پرداخت می کنید . که البته برای انجام مراحل نقل و انتقال ملک ، استفاده از یک وکیل نیز ضروری است و به تسریع روند کار خواهد انجامید .

همچنین مالیات بر مالکیت خانه و مالیات بر فروش ملک نیز در خصوص مهاجران بیشتر از شهروندان کانادایی است. به علاوه امکان خرید خانه با وام بانک های کانادایی نیز فراهم است منتهی اگر شهروند کانادایی نباشید اینجا هم‌ می بایست پیش پرداخت بیشتری به نسبت یک شهروند کانادایی بپردازید .

با تمامی این تفاسیر بازار املاک در شهر تورنتو با توجه به پرجمعیت بودن این شهر و تقاضای زیاد برای مسکن و زیرساخت های قوی اقتصادی همیشه پر رونق بوده است و علاوه بر اینکه یک شهر مدرن و پیشرفته برای زندگی است یک شهر مناسب برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک نیز محسوب می شود . اصولا خرید ملک در کانادا تورنتو در ۳ شکل خانه های مستقل، خانه های شهری و کاندو طبقه بندی می شود که کف قیمتی آنها به ترتیب از حدود ۱.۱ میلیون دلار، ۷۵۰ هزار دلار و ۴۷۰ هزار دلار شروع می شود .

درکل اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که مایل به دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری هستند بهترین پیشنهاد به شما این است که اولویت  شرکت های معتبر مهاجرتی و همچنین وکلای مهاجرتی حاذق را شنایی و از آنها مشاوره بگیرید چرا که ممکن است در مسیر مهاجرتی خود به دلیل عدم آشنایی با مراحل و قوانین  دچار مشکلات بیشماری بشوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.