روش های خرید کسب و کار در کانادا

روش های خرید کسب و کار در کانادا

روش های خرید کسب و کار در کانادا ( Buying an existing business )

وقتی کشوری اساس و بنای آن را مهاجران تشکیل داده باشند و این تجربه شکل گیری منجر به ظهور یک کشور پیشرفته و مدرن در حوزه های مختلف شده باشد قطعا دارای برنامه های مهاجرتی خاص و گسترده ای هم خواهد بود . از اینرو هیچ بیراه نیست که امروز کشور کانادا به یکی از بهترین کشورهای مهاجرپذیر دنیا تبدیل شده است .

یکی از این برنامه های مهاجرتی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقدام به مهاجرت به کشور کانادا می نمایند ، مهاجرت ازروش های خرید کسب و کار در کانادا است که اگر توان مالی خرید یک کسب و کار فعال در کانادا را داشته باشید یعنی حداقل حدود ۲۰۰ هزار دلار و هوش و استعداد کافی برای مدیریت و کسب درآمد از آن کسب و کار خریداری شده را نیز برای مدت حداقل ۱ سال دارا باشید ، به یکی از بهترین روش ها برای گرفتن اقامت کار و زندگی در کانادا اقدام کرده اید .

راهنمای جامعی از بهترین روش های خرید کسب و کار در کانادا

اما مسئله مهمی که در مهاجرت به روش های خرید کسب و کار در کانادا وجود دارد اینکه چطور می توانیم یک کسب و کاری را خریداری کنیم که فعال باشد و بخاطر ضرر به فروش گذاشته نشده باشد یا حداقل اگر سود کمی دارد ، علت آن به دلایلی باشد که ما فکر می کنیم از عهده آن بر می آییم و می توانیم به سوددهی بالایی برسانیم و حداقل قادر به پرداخت حقوق کارمندان و زندگی خود از طریق آن کسب و کار باشیم .

البته رسیدن به همه این اطلاعات به این بستگی دارد که شناخت خوبی هم از بازار کشور کانادا و بخصوص استان و شهری که قرار است اقدام به خرید آن کسب و کار کنید داشته باشید و هم به قوانین مهاجرتی کشور کانادا و در نهایت به توان عملیاتی و هوش و استعداد خود واقف باشید .

با اینحال نکته مهم دیگری هم در مهاجرت به روش خرید کسب و کار در کانادا مطرح است که توجه به آن می تواند شما را در خرید یک کسب و کار فعال و موفق یاری رساند و آن شناخت روش های خرید کسب و کار در کانادا است .

اگر روش های خرید کسب و کار در کانادا را بلد باشید ، چه در هزینه های خرید یک کسب و کار و چه در یافتن کسب و کارهای سود ده که نه به جهت ضرر دهی بلکه به دلیل مهاجرت و تغییر شغل یا کهولت و بازنشستگی و از این دست مسائل منجر به این شده که صاحبان آنها اقدام به فروش نمایند ، موفق عمل خواهید کرد . این کسب و کارها هر حرفه ای می توانند باشند از رستوران و کافی شاپ گرفته تا مشاغل خدماتی و نظافتی و… را شامل می شوند .

سریعترین و بهترین روش های خرید کسب و کار در کانادا

اما روش های خرید کسب و کار در کانادا متعدد هستند و اگر که دوست و آشنایی در کانادا ندارید که چند تایی از این کسب و کارها را بشناسد و برای خرید به شما معرفی کند ، راه هایی وجود دارند که می توانید برای این کار اقدام کنید. مثلا می توانید از طریق آگهی های مختلفی که در قسمت تبلیغات جراید و روزنامه ها یا حتی مجلات مختلف کشور کانادا درج شده است این کسب و کارها را بیابید یا در بستر اینترنت و از طریق سایت هایی مانند Autotrader.ca ، Jobbank ، buysell.com و… یا شبکه های اجتماعی محبوب در کانادا چون فیس بوک و لینکدین و… سراغ این کسب و کارها را بگیرید .

حتی می توانید از دلالان معتمد و مطمئن در زمینه روش های خرید کسب و کار در کانادا نیز مشاوره بگیرید و کسب و کار مورد نظر خود را برای مهاجرت و سرمایه گذاری در کانادا خریداری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.