سرمایه گذاری در کانادا در سال 2021

سرمایه گذاری در کانادا

چراسرمایه گذاری در کانادا در سال 2021 را اکثر افراد ترجیح میدهند ؟؟؟!!

سبک زندگی آرام، سیاست پایدار، محیط اقتصادی و اجتماعی، سیستم آموزشی عالی، نرخ های مالیاتی سودمند شرکت ها و جمعیت چند زبانه نسبت به سایر فرهنگ ها سبب شده تا کانادا به یکی از کشور های مطلوب برای زندگی و سرمایه گذاری تبدیل شود .

مراحل اولیه سرمایه گذاری در کانادا در سال 2021 :

نحوه شروع سرمایه گذاری در کانادا در سال 2021 بسیار حائز اهمیت است . هر تجارت و شغلی استراتژی و تکنیک های خاص خود را مطلبد که در ذیل به برخی از آن ها اشاره می کنیم .

 • سبک سرمایه گذاری خود را انتخاب کنید ( اسپانسری یا استارتاپ )
 • تصمیم بگیرید که چقدر می توانید سرمایه گذاری کنید
 • به دنبال نمونه کار ها باشید
 • یک حساب سرمایه گذاری ایجاد کنید
 • به دنبال سرمایه‌گذاری مداوم در بلند مدت باشید

سرمایه گذاری در کانادا در سال 2021

انواعسرمایه گذاری در کانادا در سال 2021

چندین گزینه مختلف برای سرمایه گذاری در کانادا در سال 2021 وجود دارد که برخی از آن ها در بین کانادایی ها مشهور و استاندارد است ؛ ما در این مقاله شما را با نحوه عملکرد انواعی از سرمایه گذاری ها و روش های متداول آن آشنا خواهیم کرد .

 1. گواهی سرمایه گذاری تضمینی(GIC) : این نوع از سرمایه گذاری در کانادا به عنوان رخ های سرمایه گذاری تضمین شده شناخته می شود. برای محافظت از سرمایه گذاری طراحی شده اند و بازدهی ثابتی را برای شما به ارمغان می آورند تا بتوانید مبلغی ثابت و قابل ملاحضه در سرمایه گذاری خود به دست آورید .

TESA.2 : حساب پس انداز بدون مالیات یک گزینه سرمایه گذاری است که به شما امکان می دهد، سرمایه گذاری کنید. بنابراین هر سودی که از سرمایه گذاری اصلی به دست می آورید، بدون مالیات خواهد بود.

 1. اوراق قرضه پس انداز کانادا( CSB ): اوراق پس انداز کانادا یک نوع اوراق قرضه خاص است که توسط دولت فدرال کانادا ( Federal Government of Canada ) منتشر و تضمین شده است . با استفاده از این نوع سرمایه گذاری در کانادا شما حداقل نرخ بهره را دریافت می کنید.
 2. سهام: سهام یک واحد مالکیت است . انواع سهام های کم ریسک و پر ریسک به عنوان گزینه های سرمایه گذاری در کانادا به شمار می آید . هنگام خرید و فروش سهام متغیر های زیادی وجود دارد که سرمایه گذاری شما را به حداکثر می رساند. بنابراین سرمایه گذاری در سهام یک انتخاب عاقلانه برای افزایش کسب درآمد است .

مزایای اقامت در کانادا توسط سرمایه گذاری

 • آموزش مقرون به صرفه و با کیفیت بالا

 • شهر های چند فرهنگی

 • مدارا و پر جنب و جوش

 • مکان عالی برای تجارت

 • دسترسی کامل به کل بازار های آمریکای شمالی

شما می توانید با سرمایه گذاری در کانادا ارزش خالص سرمایه خود را افزایش دهید ، اهداف مالی خود را برآورده و در نتیجه به استقلال مالی دست یابید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.