شرکت های معتبر مهاجرتی

شرکت های معتبر مهاجرتی

سناخت شرکت های معتبر مهاجرتی

شرکت های معتبر مهاجرتی خدمات گسترده ای را برای طیف وسیعی از مهاجرت کنندگان به کشورهای خارجی اعم از کانادا ، استرالیا ، انگلستان و … ارائه می دهد . از این خدمات می توان به اقامت دائم ، تمدید کارت ، ویزای اقامت موقت ( ویزای توریستی Applying for a visitor visa )  ، مجوز کار در کانادا ، ویزای دانشجویی ، مهاجرت به کانادا از طریق ترکیه و کلی خدمات دیگر اشاره کرد .

چگونه شرکت های مهاجرتی معتبر را از غیر معتبر تشخیص دهیم ؟

امروزه کلاهبرداری در امور مربوط به مهاجرت بیشتر دیده می شود و باعث شده است که افراد اعتماد خود را نسبت به موسسات و مشاوران شرکت های مهاجرتی از دست بدهند ما در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی شرکت های معتبر مهاجرتی آشنا کنیم تا بدون هیچ دغدغه و نگرانی بتوانید شرکت مهاجرتی معتبر خود را انتخاب کنید.

 1. باید دارای مجوز های قانونی و قابل قبول باشد: بایستی این نکته را در نظر گرفت که مشاوران و وکلای مهاجرتی تأیید شده فقط می توانند خدمات مهاجرت را ارائه دهنده برای اطمینان از گواهی و مجوزی که صادر می کنند شما می توانید استعلام بگیرید.
 2. مشاوران شرکت مهاجرتی را از هر لحاظ بررسی کنید: هنگام صحبت با وکلای شرکت های معتبر مهاجرتی اطمینان حاصل کنید افرادی که به شما خدمات ارائه می دهند از دانش و توانایی کافی برخوردارند و با تخصص خود می توانند شما را راهنمایی کنند.
 3. استعلام شرکت مهاجرتی مدنظر خود را در اولویت قرار دهید : سامانه استعلام کشور آماده خدمات رسانی به افراد ، سازمان های شخصی و دولتی و دیگر ارگان ها می باشد. اگر شرکتی دارای مجوز و اعتبار کافی باشد در این سامانه درج شده است . مشخصاتی که یک شرکت معتبر مهاجرتی می تواند داشته باشد شامل یکی از موارد زیر است :
 • اسم شرکت
 • شماره ثبت شرکت
 • شناسنامه ملی شرکت

شما با مراجعه به سامانه و در خواست یکی از موارد بالا می توانید با آگاهی از اطلاعات آن به معتبر بودن شرکت مهاجرتی پی ببرید .

معرفی بهترین شرکت های معتبر مهاجرتی

 1. پروانه کسب شرکت معتبر مهاجرتی را مورد ارزیابی قرار دهید: یک شرکت معتبر مهاجرتی علاوه بر خدماتی که عرضه می کند باید دارای مجوز و کسب پروانه واقعی و حقوقی باشد. اگر شرکت های مهاجرتی فاقد هرگونه کسب پروانه باشد از مراجعه به آن خودداری نمایید.

ویژگی های یک شرکت معتبر مهاجرتی خوب و معتبر

 • در حوزه مهاجرت رزومه و سوابق قوی و درخشانی دارد .
 • دارای مشاوران با تجربه و ماهر در این زمینه می باشد .
 • دارای شعبه های مختلف در شهر های متفاوت با دسترسی های مستقیم و راحت است .
 • اطلاعات جدید و بروز رسانی شده در حوضه مهاجرت و اقامت در اختیار مهاجرت کنندگان قرار می دهد .

بنابراین شما می توانید با بررسی نکات بالا شرکت های معتبر مهاجرتی را شناسایی و بهترین آنان را برای خود و خانوادتان انتخاب کنید و با کمک گرفتن از مشاوران و وکلای برجسته می توانید سریع تر به نتیجه برسید و در هر مرحله از روند مهاجرت نیز به شما کمک کنند .

شرکت های معتبر مهاجرتی روش های گوناگونی را پبش روی شما قرار می دهند پس فکر اینکه مهاجرت برای من بدون مدرک زبان  و یا با مدرک دیپلم غیر ممکن به نظر می رسد از سر بیرون کنید و یک بار بار برای همیشه با سوالات اینچنینی مثل اینکه چطور کسب و کار خودم رو در کانادا خریداری کنم ؟ چطور شرکتم رو در کانادا ثبت کنم ؟ خداحافظی کنید چرا که یک شرکت معتبر مهاجرتی چون گروه مشاوران مهاجرتی طالع با داشتن وکلای حاذق بهترین و هموارترین مسیر را پیش روی شما قرار می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.