شهر های کانادا

معرفی شهر های کانادا

معرفی شهر های کانادا ( Cities in Canada ) 

کشور کانادا که یکی از کشور های پیشرفته و توسعه یافته با طبیعت و آب و هوایی بسیار زیبا و سرد سیر است که دارای ده استان میباشد . گستردگی کشور کانادا شامل اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و همچنین از شمال به اقیانوس منجمد شمالی منتهی خواهدشد .

کشور کانادا بیش ترین مرز را با کشور آمریکا دارد و قسمت شمالی این کشور به علت نزدیکی به قطب شمال از افراد خالی بوده و محل سکونتی در آن وجود ندارد . این کشور دارای مناطقی با تفاوت اقلیمی و فرهنگی می باشد . وجود حال و هوای متفاوت در نواحی مختلف این کشور ، کانادا را تبدیل به کشوری محبوب برای مقاصد گردشگری در فصول مختلف سال کرده است .

در ادامه به معرفی شهر های کانادا می پردازیم پس از مطالعه شرایط هر شهر اگر قصد مهاجرت از طریق تحصیل ، مهاجرت از طریق خرید ملک در شهری مانند تورنتو  و یا سرمایه گذاری در ایالت های مختلف کانادا را دارید میتوانید با قاطعیت شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و قوانین مهاجرت به آن شهر را با وکیل خود بررسی کنید .

آشنایی باش شهر های کانادا

آشنایی با شهر های کانادا

ونکوور

ونکوور علاوه بر این که یکی از شهر های کاناداست بلکه جزو شهرهای مهم و اصلی این کشور نیز و همچنین یکی از جاذبه های گردشگری محبوب کانادا نیز محسوب می شود .

وجود امکانات رفاهی و سیستم آموزشی عالی ، وجود کلینیک ها و مراکز درمانی در سطح خوب و فروشگاه های بزرگ این شهر را از هر چیزی بی نیاز کرده است .

آن چه که این شهر را با آن می شناسند ، طبیعت فوق العاده وجذاب آن است که همیشه زبان زد بوده .

این شهر علاوه بر فرهنگ زیبا و خوب مردم و دارا بودن فرهنگ غذایی فوق العاده و خوشمزه ، تمامی خیابان ها و جاده هایش به مسیر های طبیعی و جنگل ها منتهی خواهند شد . ونکوور دارای آب و هوایی معتدل می باشد و وجود چنین طبیعتی طبیعی می باشد . اما برای این که این شهر به چنین موقعیتی برسد ، هزینه های بسیار زیادی شده است .

این شهر دارای تابستان هایی دل پذیر می باشد ویکی از شهر های محبوب برای مقاصد سفر های تابستانی است . علاوه بر این که تابستانی خوب و دوست داشتنی دارد ، بقیه فصول سال با بارش باران بسیار مواجه می شوید . این شهر  بدلیل ویژگی های مختلفی که دارد در هر فصل تغییرات فوق العاده و چشم گیری می کند.

موقعیت های اقتصادی معرفی شهر های کانادا

انتاریو

انتاریو معمولا استان شناخته شده ای نمی باشد ، اما این استان را با نام تورنتو که یکی از شهر های کاناداست می شناسید . این شهر پر جمعیت ترین شهر کانادا بوده و به عنوان مرکز اقتصادی و گردشگری کانادا محسوب می شود . معنی نام این شهر در واقع ، محلی است که درختان از آب رویش می کنند .

این شهر یکی از معدود شهر های کانادا است که بسیاری از جمعیت آن را ایرانیان تشکیل داده اند . علاوه بر وجود تعداد زیادی از ایرانیان در این شهر ، تورنتو از ملیت های دیگری نیز جمعیت دارد .

در شهر تورنتو علاوه بر ایرانیان ، چینی ها ، سیاه پوستان ، مردم آسیای جنوبی و لاتین ها زندگی می کنند . شرایط زندگی در کانادا به طوری است که دمای هوا در زمستان ها به چند درجه زیر صفر می رسد .

جاذبه های گردشگری شهر های کانادا

کبک

شهر کبک در کشور کانادا تنها شهری محسوب می شود که اکثر جمعیت آن را فرانسه زبانان تشکیل می دهند .هر فصل از این شهر کاملا متفاوت و با کلی تضاد نسبت به فصل دیگری می باشد . در این شهر شاهد آفتاب سوزان در تابستان و برف و سرمای شدید در زمستان خواهید بود ؛ اما در نواحی کنار اقیانوس اندکی شرایط هوایی متفاوت تر است .

چه در تابستان و چه در زمستان سرما و گرما قابل تحمل و معتادل تر از نواحی دیگر کبک خواهد بود . علاوه بر قسمت های ساحلی، این شهر  دارای نواحی کوهستانی و زیبا نیز می باشد که در واقع میتوان گفت که کبک استانی همه چی تمام در کانادا است .

مهاجرت به شهر های کانادا

مونترال

مونترال همانند شهر کبک دارای بیش ترین تعداد افراد فرانسه زبان را در بین دیگر شهر های کانادا دارد . علاوه بر فرانسه زبانان این شهر تعداد بالایی مهاجر از کشور های مختلف را در خود جای داده است . این شهر از نظر جغرافیایی در جنوب غربی کبک واقع می باشد و به اقیانوس نیز دسترسی دارد .

اگر بخواهیم دررابطه با آب و هوای این شهر صحبت کنیم باید گف که ، از آب و هوایی مرطوب بر خوردار است که این رطوبت در تابستان وجود دارد اما در زمستان دمای هوا به حد منجمد شدن خواهد رسید ؛ ولی با این وجود دارای بهار و پاییزی نسبتا معتدل و بهتر است .

اگر شماهم جزو دسته افرادی هستید که در حال بررسی شهر های کانادا برای مهاجرت به این کشور هستند به این نکته توجه داشته باشید که تمامی شهر های کانادا قوانین مهاجرتی مربوط به خود را دارند پس بهتر است پیش از آنکه تصمیمی بگیرید شرکت های معتبر مهاجرتی را شناسایی و با توجه به شرایتطان از آنها مشورت بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.