مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا

مهاجرت تحصیلی از طریق تحصیل یکی از راهکارهای اخذ اقامت کشور کانادا است . آن دسته از متقاضیانی که تمایل دارند از طریق مهاجرت تحصیلی در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشند به واسطه اخذ ویزای تحصیلی این کشور قادر خواهند بود به هدف خود دسترسی پیدا کنند. در این مجال قصد آن را داریم که اطلاعاتی را در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا

آنچه که خوب است در رابطه با مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا بدانید

در رابطه با مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا از طریق تحصیل خوب است بدانید شمار زیادی از دانشجویان بین المللی تمایل دارند در راستای مهاجرت کانادا از طریق تحصیل شهرهای بزرگی همچون مونترال، تورنتو و… را برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنند.

اگر شما نیز قصد آن را دارید که برای مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا اقدام کنید ابتدا باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که چنانچه یک دانشجوی بین المللی تمایل به تحصیل در کشور کانادا داشته باشد نیازمند آن خواهد بود که ویزای تحصیلی کانادا را اخذ کند. ویزای تحصیلی کانادا مجوزی است که اداره مهاجرت کانادا آن را به متقاضیان تحصیل در کانادا اعطا می‌ نماید.

لازم به ذکر است آن دسته از متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا که در نظر دارند بیشتر از ۱ سال در این کشور به تحصیل بپردازند این امکان را در اختیار خواهند داشت که نسبت به تمدید ویزای تحصیلی خود در آخر هر سال اقدام به عمل آورند .

گفتنی است دانشجویان جهت اخذ ویزای تحصیلی برای اقامت در کانادا نخست می بایست از طرف دانشگاه ها و موسساتی که اداره مهاجرت کانادا آنها را تایید می ‌کند پذیرش تحصیلی بگیرند. در ادامه این امکان برای فرد متقاضی فراهم می‌ شود که نامه قبولی در دانشگاه مربوطه را به سفارت بفرستد تا به این وسیله موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شود.

برای دریافت ویزای تحصیلی کشور کانادا چه مدارکی مورد نیاز است؟

آن دسته از دانشجویان بین المللی که تمایل به تحصیل در کشور کانادا را دارند می بایست یک سری مراحل قانونی را پشت سر بگذارند تا موفق به اخذ اقامت کانادا شوند. یکی از اقداماتی که لازم است متقاضیان مهاجرت کانادا از طریق تحصیل انجام دهند اخذ ویزای تحصیلی کشور کاناداست .

مهاجرت کانادا از طریق تحصیل

پرسشی که در بسیاری از مواقع در رابطه با ویزای تحصیلی کانادا پیش می ‌آید مربوط به مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی این کشور است. مدارکی که متقاضیان جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیاز دارند شامل موارد زیر می شود:

۱- نامه پذیرش

۲- گذرنامه معتبر

۳- مدرک زبان انگلیسی

۴- نامه برای رسیدگی به این موضوع که فرد متقاضی چه هدفی از تحصیل در کشور کانادا دارد .

۵- نامه تمکن مالی که نشان می ‌دهد فرد متقاضی توان پرداخت هزینه های زندگی و تحصیل در کانادا را دارد .

در صورتی که شما هم تمایل دارید نسبت به مهاجرت کانادا از طریق تحصیل اقدام کنید خوب است جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت تحصیلی به کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.