نامه پیشنهاد کار برای سفارت

نامه پیشنهاد کار برای سفارت

نحوه نوشتار و نمونه نامه پیشنهاد کار برای سفارت

بسیاری از آنهایی که حرفه و تخصصی دارند و در کشور خود به آن بهایی داده نمی شود یا چشم انداز شغلی خوبی را برای خود متصور نمی شوند در پی دست یابی به موقعیت های شغلی بهتر و استفاده‌ بهینه از حرفه و تخصص خود دست به مهاجرت می زنند .

از جمله این کشورها که شرایط خوب و مناسبی برای مهاجرین دارای تخصص و حرفه ایجاد نموده تا بتوانند در حرفه و تخصص خود با درآمد خوب کار کنند کشور کاناداست . از اینرو افراد بسیاری هستند که برای کار در کشور کانادا اقدام به اخذ ویزای کار نموده و با دریافت پیشنهاد کار از یک جاب آفر یا کارفرمای کانادایی موفق به اخذ مهاجرت کاری به کانادا شده و برای انجام کارهای مهاجرت خود اقدام به ارائه نامه پیشنهاد کار برای سفارت می کنند .

در واقع این نامه پیشنهاد کار برای سفارت مدرکی است که به سفارت نشان می دهد شما از سوی کشور مطبوع آنها دارای پیشنهاد کار هستید . لذا کشور مدرن و پیشرفته ای چون کانادا به نامه های پیشنهاد کاری که از سوی جاب آفرها یا کارفرماهای معتبر کانادایی صادر شده باشد اهمیت می دهند و بر اساس آن ویزای کاری صادر می کنند .

اصولا یکی از ویزاهای محبوب و پرطرفدار کشور کانادا همین ویزای کار است که در صورت احراز یک سری از شرایط ها که مهمترین آن همین داشتن پیشنهاد کار از سوی یک کارفرما یا جاب آفر معتبر و فعال در کاناداست ، باعث می گردد تا مجوز اقامت در کشور کانادا را به دست آورید و بتوانید در حرفه و تخصص خود در یکی از بهترین کشورهای مناسب برای مهاجرت کار کنید.

نامه پیشنهاد کار برای سفارت

همچنین برای اینکه بتوانید نامه پیشنهاد کار برای سفارت کانادا ( Canadian embassy ) دریافت کنید روش های زیادی وجود دارد که قادر خواهید بود این نامه ارزشمند را از یک جاب آفر یا کارفرمای کانادایی به دست آورید . مثلا از طریق آژانس های کاریابی چون jobshark ، jobbank ، eluta و… یا حتی از طریق شبکه های اجتماعی چون لینکدین یا حتی مجلات و روزنامه ها و… به دنبال این پیشنهاد شغلی باشید .

همچنین این موضوع را باید در نظر داشته باشید که اخذ ویزای کار در کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری صورت می پذیرد که به چهار شکل نیروی متخصص فدرال، نیروی کار ماهر، برنامه تجربه کانادایی و برنامه مهاجرت استانی افراد را سطح بندی کرده و به آنها امتیاز می دهد و سپس بر این اساس اقدام به صدور ویزای کانادا می نماید که داشتن نامه پیشنهاد کار برای اخذ این ویزا از این طریق یک امتیاز ویژه محسوب می شود .

با اینحال نامه پیشنهاد کار برای سفارت می بایست از سوی کارفرماها و جاب آفرهایی صادر شده باشد که اولا کانادایی و معتبر باشند و ثانیا این پیشنهاد کار به صورت مستمر و تمام وقت  و با حقوق مشخص باشد و ثالثا فصلی و قراردادی نباشد و در برخی ویزاهای کاری کشور کانادا به او برای حداقل یک سال و هفته ای ۳۰ ساعت کار پیشنهاد شده باشد .

این نامه پیشنهاد کار می بایست به صورت مکتوب و با امضای معتبر کارفرما یا جاب آفر برای شما ارسال شده باشد که با ارائه آن به سفارت می توانید روند اخذ ویزای کاری و اقامت کانادا را تسهیل نمایید .

مباحثی که در این راستا (  باید بدانید :

ریجکتی ویزا کانادا

روش های خرید کسب و کار در کانادا

سرمایه گذاری در ایالت‌های مختلف کانادا

مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.