دریافت نوت آفیسر کانادا

نحوه دریافت نوت آفیسر کانادا

شرایط و قوانین دریافت نوت آفیسر کانادا

قبل از اینکه راجب نحوه دریافت نوت آفیسر کانادا سخن بگوییم جالب است بدانید که برخی افراد چنان به کیفیت زندگی خود اهمیت می دهند و به ارتقای سطح آن توجه می کنند که در هر دوره ای از زندگی شان که باشد اگر احساس کنند که امکان شرایط زندگی بهتر در جایی دیگر برایشان مهیاست حتما شجاعت بخرج داده و ریسک اینکار را به جان می خرند و اقدام به مهاجرت می کنند . یکی از کشورهایی که امروز به یکی از مقاصد مهم مهاجرت تبدیل گشته و سطح زندگی ایده آلی را برای عموم افراد جامعه خود فراهم می آورد ، کشور کانادا است .

دریافت نوت آفیسر کانادا چطور امکان پذیر است ؟

از اینرو بسیاری از افراد با تکمیل مدارک و مستندات خود و با توسل به روش های مختلف مهاجرت به کانادا ، برای اقامت در این کشور پیشرفته و مدرن از هیچ اقدامی دست نمیکشند . اما بعضا ممکن است به جهت اشتباه یا نقص در پرونده درخواست اخذ ویزای کانادا با مشکل مواجه شوند و ریجکتی ویزای کانادا پیش بیاید . در این صورت است که اعتراض به ریجکتی ویزا با دریافت نوت آفیسر کانادا می تواند یک راه حل مناسب قلمداد شود .

در واقع با این اقدام می توان از دلایل ریجکتی ویزای کانادا به هر دلیلی که باشد اطلاع یافت و جزئیات دقیق آن را فهمید . اما موضوع مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که حتما شخصی که قرار است برای دریافت نوت آفیسر کانادا اقدام کند می بایست مقیم کشور کانادا یا شهروند آن باشد .

با اینحال دریافت نوت آفیسر کانادا یک روش مرسوم برای اطلاع از روند پرونده هایی است که موفق به اخذ ویزای کانادا نمی شوند و به اصطلاح ریجکتی ویزا پیش می آید . برخی از افراد نیز با این گمان که دریافت نوت آفیسر کانادا ممکن است پروسه ای زمان بر باشد ممکن است نخواهند دست به این کار بزنند که لازم است بدانید :

از زمان اقدام برای این کار تا دریافت جواب نوبت آفیسر کانادا چیزی در حدود یک ماه یا کمی بیشتر طول می کشد که با توجه به ارزش این کار ، زمان زیادی محسوب نمی شود. از ارزش این کار یعنی دریافت نوت آفیسر کانادا سخن به میان آمد که بد نیست بدانید کمک ارزنده ای به ریجکتی ویزای کانادا و سهولت روند اخذ ویزای کانادای شما می کند .

شرایط دریافت نوت آفیسر کانادا

این کمک ارزنده با دانستن اینکه علت ریجکتی ویزای شما چیست ؟ پی بردن به این موضوع که آیا مدارک و مستندات شما به اداره مهاجرت فرستاده شده است؟ دانستن دلایل ریجکتی ویزای کانادا و آگاهی از رای و نظر افسر مهاجرت که شما را قادر می سازد تا تصمیم بگیرید در گام بعدی چه کاری انجام دهید و بطور کلی با اطلاع از روند پیشرفت یا وجود مشکل در اخذ ویزای کانادای شما صورت خواهد گرفت .

همچنین هر توضیحاتی که افسر مهاجرت در خصوص پرونده اخذ ویزای شما بدهد به شکل کدگذاری شده منعکس می گردد که در نوع خود جالب‌ توجه است. با اینحال شما با استفاده از شماره پرونده اخذ ویزای خود اقدام به درخواست نوت GCMS از وب سرویس اداره مهاجرت کانادا ( Canadian Immigration Service )  نموده و نحوه دریافت نوت آفیسر کانادا نیز صرفا به ایمیل فرد مقیم یا شهروند کانادایی که برایتان اقدام کرده است ارسال می گردد .

اطلاعات مرتبطی که در این راستا مورد نیازتان خواهد بود :

مدارک موردنیاز برای اقامت در کانادا

دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا

نحوه اعتراض به ریجکتی ویزای تحصیلی

بهترین وکلای مهاجرت به کانادا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.