نمونه نامه اعتراض به ریجکتی کانادا

نمونه نامه اعتراض به ریجکتی کانادا

اطلاعاتی که پیش از مطلب نمونه نامه اعتراض به ریجکتی کانادا به دانستنشان نیاز دارید :

نحوه اعتراض به ریجکتی ویزای تحصیلی ، مدارک موردنیاز برای اقامت در کانادا ، دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا ، نامه پیشنهاد کار برای سفارت ، ریجکتی ویزا کانادا

هیچی به اندازه ریجکتی ویزای کانادا نمی تواند برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای این کشور را دارند ، ناراحت کننده باشد که برخی ناامید نشده و با تلاش مجدد و اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا درصدد رفع آن بر می آیند و غالبا هم موفق می شوند ولی عده ای هم هستند که پس از ریجکتی ویزای کانادا دست از تلاش و اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا برداشته و عطایش را به لقایش می بخشند .

با تمامی این تفاسیر  ریجکتی ویزای کانادا در صورتی رخ می دهد که شما شرایط و قوانین اخذ ویزای کانادا طبق آنچه در قوانین مهاجرتی کشور مطبوع آمده را نداشته باشید که در این صورت با ریجکتی کانادا مواجه خواهید شد .

اما همانطور که اشاره کردیم می توان با تنظیم نامه اعتراض به ریجکتی کانادا و فراهم آوردن شرایط مورد نظر و عمل کردن دقیق به قوانین مهاجرتی کشور کانادا از ریجکتی کانادا بیرون درآمد و موفق به اخذ ویزای آن شد .

بسیاری از افراد که برای اخذ ویزای کانادا از طریق آژانس های مسافرتی یا وکلای مهاجرتی اقدام کرده اند ، خب قطعا مشکلی ندارند و در صورت ریجکتی کانادا ( Reject Canada )  برای این افراد اقدام به تنظیم نامه و اعتراض به ریجکتی کانادا خواهند کرد اما آنهایی که به صورت شخصی اقدام کرده اند غالبا نمی دانند که چطور و چگونه نامه اعتراض بنویسند و به ریجکتی کانادا اعتراض کنند. لذا وجود یک نمونه نامه اعتراض به ریجکتی کانادا که اصول و نحوه نگارش آن نمایش داده شده باشد بسیار می تواند برای این دسته از افراد موثر واقع شود .

نمونه نامه اعتراض به ریجکتی کانادا قبل از نوشتن نامه اعتراض به ریجکتی کانادا می بایست اول شناخت کافی از علت ریجکتی کانادا داشته باشید تا بتوانید بر اساس آن نامه ای حرفه ای و فنی تنظیم کنید و به شکلی شایسته مستندات و دلایل خود در اعتراض به ریجکتی کانادا که ممکن است بنا به دلایلی اعم از موارد شایعی چون عدم احراز وابستگی شدید به کشور محل زندگی که سبب بازگشت شما شود ؛

نداشتن ضمانت شغلی در کشور مبدأ و نبود افق روشن شغلی در آن ، نبود سابقه سفر به کشورهای خارجی ، وضع نامناسب مالی، جرائم و سوء سابقه کیفری ، نداشتن هدف مشخص از سفر و نقص در مدارک و… باشد را اعلام نمایید .

حال جالب اینکه می توانید جزئیات ریجکتی کانادا و اطلاعات مربوط به آن را از طریق سیستم نت کامل آفیسر موسوم به (GCMS) از سفارت خانه درخواست کنید. بعد از این مرحله نوبت به نوشتن خود نامه است .

مفاد نمونه نامه اعتراض به ریجکتی کانادا

برای نوشتن نامه اعتراض به ریجکتی کانادا می بایست در قسمت موضوع نامه (subject) uci نام ، تاریخ تولد و اپلیکیشن نامبر را بنویسید و سپس خطاب به افسر مهاجرت درخواست خود مبنی بر اعتراض به ریجکتی کانادا را مطرح نمایید .

دوری از پرداختن به حاشیه و رفتن سر اصل مطلب به گونه ای که مشکلات و نواقص اقدام برای ویزای کانادا را رفع کرده باشید یا اشتباهی که رخ داده را به درستی تشریح کرده باشید در نامه اعتراض به ریجکتی کانادا باعث می شود تا نظر افسر مهاجرت را برگردانید و ریجکتی کانادا به ویزای کانادا مبدل گردد . لذا این نامه هرچه با قلم شیواتر تنظیم شده باشد و به دور از تکلف به موضوع اصلی پرداخته باشد نتیجه بخش تر خواهد بود ؛ همچنین شما می توانید این نامه را علاوه بر انکار وب و اتاوا در قالب ایمیل نیز برای آنها ارسال نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.