مهاجرت به کاندا از طریق سرمایه گذاری

بهترین روش‌های سرمایه گذاری در کانادا

بهترین روش‌های سرمایه گذاری در کانادا

روش‌های متعددی به منظور سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد اما دو مورد از بهترین آنها سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت یا کار آفرینی است ؛ زیرا از طریق این دو روش فرد متقاضی موفق به دریافت اخذ اقامت دائم خواهد شد و علت این امر آن است که دولت کانادا به آن دسته از افراد سرمایه گذار اقامت دائم می‌دهد که برنامه‌های آنان موجب رشد اقتصاد کانادا ( economy of canada ) شود .

 • سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی

در این روش از سرمایه گذاری افرادی مورد پذیرش دولت کانادا قرار می‌گیرند و صلاحیت آنان تایید می‌شود که بر اساس مدارک ارائه شده از تجربه ، آگاهی و تمکن مالی کافی برخوردار باشند . البته توجه داشته باشید که هر کدام از ایالت‌های کانادا شرایط مخصوص به خود را در پذیرش سرمایه گذاران دارند اما شرایط کلی و اصولی هنگام پذیرش سرمایه گذار در کانادا عبارتند از :

ارائه گواهی مربوط به عدم سوء پیشینه و سلامت، سابقه مدیریتی به خصوص در زمینه‌ ی کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید، برخورداری از سرمایه کافی و کسب نمره قبولی هر استان. توجه داشته باشید که اقدام به سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی در صورتی مورد قبول دولت کانادا قرار خواهد گرفت که موجب اشتغال شهروندان کانادایی و در یک کلام رشد اقتصادی کانادا گردد .

مهاجرت به کاندا از طریق سرمایه گذاری

 • سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

 در روش سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت فرد یا افراد سرمایه گذار که قصد ایجاد شرکت یا خرید سهام یک شرکت در کانادا را دارند بایستی شرایطی را دارا باشند تا از نظر دولت کانادا مورد قبول واقع شوند .

 • برخورداری از سابقه مدیریت ۵ ساله به ویژه در زمینه کسب و کار مورد نظر .
 • دارایی متقاضی باید حداقل ۱۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا باشد همچنین فرد قادر به اثبات این امر باشد که دارایی فوق را از راه قانونی به دست آورده است .
 • در مرحله آخر نیز پس از اینکه فرد از طرف دولت فدرال یا ایالت کبک مورد قبول قرار گرفت باید ۸۰۰۰۰۰ دلار کانادا به این دولت یا ایالت به مدت پنج سال پرداخت کند یا اینکه درخواست واریز این مبلغ را از بانکی که مورد اعتماد دولت کانادا است داشته باشد ولی در قبال آن بایستی ۱۸۰۰۰۰ دلار کانادا بهره بانکی بپردازد .

سرمایه گذاری

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا مزایایی برای فرد سرمایه گذار و خانواده‌اش که قرار است در آنجا اقامت داشته باشند به همراه دارد که برخی از این مزایا عبارتند از :

 • برخورداری از شرایط اجتماعی و شغلی و تحصیلی مناسب
 • امکان دریافت اقامت دائم برای کلیه اعضای خانواده
 • برخورداری از تحصیل رایگان برای افرادی که هنوز به سن قانونی یعنی ۱۸ سال نرسیدند .
 • دریافت خدمات بیمه رایگان
 • در روش سرمایه گذاری تجربه مدیریتی تقریبا جایگزین مدرک تحصیلی بالا شده است.
 • عدم نیاز به مدرک زبان و نمره بالای آن زیرا تنها برخورداری از مهارت معمولی در زبان انگلیسی و فرانسه کفایت می‌کند .

برای دریافت اطلاعات کاملتر روش‌های سرمایه گذاری در کانادا با کارشناسان حاذق ما تماس بگیرید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.