سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا

سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا

سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا

در مهاجرت از طریق سرمایه گذاری روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از انواع آنها خرید سهام مشارکت است . این نوع سرمایه گذاری مرتبط با املاک و مستغلات است یعنی با قرار دادن سرمایه در پروژه‌های بزرگ ساخت و ساز می‌توانید صاحب خانه یا خانه‌هایی شوید که می‌توانید از طریق اجاره دادن آنها به کسب درآمد بپردازید و هم اینکه به دلیل ارزش بالای املاک و قیمت صعودی که دارند سود زیادی از این طریق کسب کنید . دلیل انتخاب کانادا به عنوان مقصد و محل سرمایه گذاری در مهاجرت از طریق خرید بیزنس به روش سهام مشارکت می‌تواند عوامل زیر باشد .

 • سطح پایین مالیات
 • دارا بودن سیستم بانکی سالم
 • سطح پایین نرخ تورم

روش‌های سرمایه گذاری از طریق املاک و مستغلات در کانادا

 • خرید خانه و اجاره دادن آن در کانادا

 • خرید زمین و اقدام به فروش آن پس از بالا رفتن قیمت آن

 • خرید خانه کلنگی و قدیمی یا زمین و اقدام به بازسازی یا ساخت آن

 • خرید سهام پروژه‌های ساخت و ساز کانادا و مشارکت در ساخت پروژه‌های بزرگ ساخت و ساز

سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا

نحوه سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا

 نحوه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به روش خرید سهام مشارکت به این صورت است که با سرمایه گذاری در خرید خانه یا مشارکت در ساخت خانه از طریق چند سرمایه گذار ، سرمایه اصلی آنان حفظ شده و همچنین از طریق آن سرمایه، سهامداران موفق به کسب سود از آن می‌شوند .

هنگام خرید کسب و کار و ایجاد شراکت این موضوع را درنظر بگیرید که مدیریت بر عهده کسی یا کسانی است که از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشند و طبق یک توافق نامه که بین آنان صورت گرفته حقوق مربوط به هر یک از سهامداران مشخص می‌گردد همچنین در این توافق نامه مواردی از قبیل میزان سرمایه گذاری هر فرد ، پرداخت‌ها و هزینه‌ها نیز ذکر می‌گردد .

مدت زمان این نوع از سرمایه گذاری ۴ الی ۷ سال است که بایستی فرد سرمایه گذار از کلیه روند تکمیل پروژه مطلع باشد و پس از پایان یافتن پروژه مطابق با میزان سهام خود سود دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است میزان سرمایه اولیه برای شروع مشارکت در ساخت و ساز یا خرید خانه در کانادا ۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا است اما این میزان هر چقدر بیشتر باشد بهتر است‌ .

مزایا و معایب سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا

 مزایا سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا :

 • یک سرمایه گذاری دارای ثبات ارزی و مطمئن

 • برخورداری از سهام با توجه به میزان سرمایه

 • برخورداری از سود بیشتر در مشارکت در پروژه‌های ساخت و ساز بزرگ در مقایسه با ساخت و ساز جزئی به دلیل پرداخت هزینه‌ها و مالیات‌های کمتر

 • امکان رشد و افزایش سرمایه حین تکمیل پروژه

mazaya

معایب سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا :

 • امکان دریافت اقامت دائم پس از سه سال و با افزایش میزان سرمایه گذاری و امتیاز تجربه کانادایی امکان پذیر است .

سرمایه گذاری از طریق مشارکت در ساخت یا تولید

 سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت در کانادا ، می‌تواند مشارکت در ساخت یا گسترش یک پروژه تولیدی را شامل شود و تنها به سرمایه گذاری در زمینه املاک محدود نمی‌شود. به این صورت که فرد می‌تواند سرمایه خود را در یک شرکت تولیدی سرمایه گذاری کند و در سود ناشی از تولید محصولات آن شریک باشد و حتی می‌تواند در ایجاد این مجموعه تولیدی نیز دخیل و سهیم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.