نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول

نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول

مطالبی که پیش از نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول باید بدانید :

 

شما چنانچه بخواهید برای ویزای کشور کانادا اقدام کنید یکی از کارهای ضروری که می بایست انجام دهید انگشت نگاری است شما باید با نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول آشنایی پیدا کنید تا بتوانید مسیر هموارتری برای خود رقم بزنید . انگشت نگاری ویزای کانادا نیز صرفا از طریق دفاتر خدمات ویزای کانادا صورت می پذیرد که برای این کار باید به سفارت کانادا مراجعه کرده و وقت بگیرید.

اما از آنجائیکه کشور کانادا در ایران از سال ۹۱ به دنبال تیرگی روابط، سفارتخانه خود را بست و دیگر سفارتخانه ای ندارد لذا برای گرفتن وقت انگشت نگاری هر یک از افراد متقاضی ویزای کانادا می بایست به یکی از کشورهای همسایه چون ترکیه، امارات، ارمنستان، آذربایجان و… مراجعه کنند.

البته اینکه گفته می شود از طریق کشورهای همسایه اقدام کنید به دلیل نزدیکی و راحتی سفر به آنهاست وگرنه می توانید از هر کشوری که دارای سفارت کانادا باشد اقدام کنید و هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

با نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول آشنا شوید
با اینحال یکی از انتخاب های خوب برای ایرانیان گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول است چراکه نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول (How to make a Canadian fingerprint appointment in Istanbul ) به نسبت دیگر کشورهای اطراف ایران راحت تر است . منتها برای اینکار می بایست قبل از هرچیز به درگاه کارگزاری گردآوری اطلاعات بایومتریک کشور کانادا به آدرس www.VFSGlobal.com بروید و در قسمت پنل گرفتن وقت، کشور مبدأ و همینطور کشور مقصد که کاناداست را تعیین کنید.

نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول به صورتی است که نباید کشور مبدأ را نباید ایران انتخاب کنید بلکه باید کشوری باشد که برای اخذ ویزا اقدام می کنید. در مراحل بعدی ایجاد حساب کاربری، انتخاب مرکز انگشت نگاری، وارد کردن مشخصات افرادی که قرار است برای انگشت نگاری به این مرکز مراجعه کنند و در نهایت تایید عملیات ثبت نام شما و دریافت کد یکبار مصرفی که به ایمیل ثبت شده شما ارسال شده است. لذا با استفاده از این کد به قسمت تعیین وقت سفارت در VFSGlobal دسترسی پیدا می کنید و زمان حضور خود برای انگشت نگاری را انتخاب می نمایید.

همچنین حتما فراموش نکنید که فرم وقت انگشت نگاری را پس از نهایی سازی آن دانلود کنید. و اما برای اینکه بتوانید برای انگشت نگاری، درخواست وقت سفارت کانادا بدهید می بایست یک سری از مدارک را آماده کنید.

برای اینکار لازم است که به هنگام مراجعه به دفتر انگشت نگاری کانادا در استانبول، عکس یا اسکن مشخص و واضحی از پاسپورت خود و همراهانتان به علاوه خود پاسپورت و برگه بیومتریک دریافتی را با خود ببرید.

بعضا پرسیده می شود که آیا می توان این پروسه نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول را کاملا به صورت آنلاین انجام داد؟ در جواب باید گفت چون نیاز به انگشت نگاری دارید حتما باید در دفاتر وک کانادا (VAC) حضور پیدا کنید که دفاتر وک استانبول و آنکارا در کشور ترکیه برای ایرانیان راحت تر و نزدیک تر از سایرکشورهاست.

توضیح دقیق نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول

نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول و هزینه های آن

و اما اطلاع از هزینه های گرفتن وقت انگشت نگاری در استانبول نیز برای برخی مطرح است که در این خصوص باید گفت بجز اینکه می بایست هزینه های سفر به شهر استانبول ترکیه را داشته باشید در صورتی که مستقیما به دفاتر وک کانادا (VAC) مراجعه کرده باشید باید ۸۵ دلار کانادا بپردازید. عموما زمان ارائه خدمات از سوی دفاتر وک کانادا در استانبول طی روزهای دوشنبه تا جمعه بین ساعت های کاری ۸.۳۰ تا ۱۶.۳۰ می باشد.

اما تحویل برگه بایومتریک تا یک ساعت قبل از پایان وقت اداری یعنی ۱۵.۳۰ انجام می پذیرد. خوبی اقدام برای گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول این است که شما برای سفر به ترکیه نیاز به اخذ ویزا ندارید و این روند سفر شما به این کشور را به آسانی فراهم می آورد.

کلام آخر نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول

در کل پیش از شروع بهتر است در مورد نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول مطالعه کنید و از مشاوران حاذقی که در این زمینه تجربه دارند کمک بگیرید تا درگیر مسیر های اشتباه نشوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.