کسب و کار خانگی در کانادا

کسب و کار خانگی در کانادا

مطالبی که پیش از بحث کسب و کار خانگی در کانادا باید راجبشان بدانید :

شاید بسیاری از افراد تصور کنند که کسب و کار خانگی در کانادا در کشورهای پیشرفته و مدرنی چون کانادا وجود ندارد و مختص کشورهایی چون ایران است. در صورتی که این فکر و باور صحیح نیست و کسب و کارهای خانگی در همه جای دنیا حتی در کشوری که از اقتصاد قدرتمندی برخوردار است همچون کانادا رایج است و حتی یکی از منابع مهم کسب درآمد برای بسیاری از افراد محسوب می گردد.

فقط شاید نوع کسب و کارهای خانگی در کانادا با کشورهای دیگر چون ایران تا حدی تفاوت داشته باشد. مثلا در ایران یک سری از کسب و کارهای خانگی اقدام به پخت و فروش انواع غذای سنتی و انواع ترشی ها و امثال اینها می کنند که در کشور کانادا مشاغل شبیه اینها به کیک پزی برای جشن ها و مجالس محدود می شود که علتش را باید در فرهنگ مردم این کشور و حساسیت بیشتر آنها به مسائل بهداشتی جست.

و اما برای اينکه بتوانید در یکی از کسب و کارهای خانگی در کانادا فعالیت کنید به مدرک و جواز خاصی نیازی ندارید و صرفا داشتن مهارت و توانایی بالا در انجام آن کار کفایت می کند. بسیاری از افرادی که به کانادا با ویزای تحصیلی مهاجرت می کنند یا هر ویزای دیگری برای اینکه اجازه کار کردن داشته باشند نیاز به اخذ جواز اجازه کار دارند و این در صورتی است که کسب و کارهای خانگی به هیچ جوازی نیاز ندارد و فرصتی را مهیا می گرداند تا کسانی که نیاز به کار و کسب درآمد دارند بخصوص آنهایی که اجازه کار ندارند بتوانند درآمدزایی کنند.

حتی برخی از آنهایی هم که موفق به اخذ ویزای کار در کانادا می شوند شاید به دلیل نداشتن تجربه کاری نتوانند بخوبی نظر کارفرمای خود را جلب کنند و در کار خود موفق نباشند.

 

 

کسب و کار خانگی در کانادا

 

از اینرو راه اندازی کسب و کار خانگی در کانادا یک راه حل فوری و بدون دردسر برای تمام کسانی خواهد بود که یا جواز کار ندارند و یا در شغل خود بی تجربه و کم سابقه هستند و با کارفرمای خود دچار مشکلاتی شده اند. به علاوه برای همسر و فرزندان کسانی که به عنوان همراه به کانادا مهاجرت کرده اند نیز کسب و کار خانگی یک فرصت مناسب برای درآمدزایی خواهد بود و یا حتی به عنوان یه شغل اضافه کاری نیز مورد توجه است.

در واقع کسب و کار خانگی به شما این امکان را می دهد که در هر مکانی با مدیریت و صلاحدید خود در حالی که در جمع خانواده خود هستید و هزینه های ایاب و ذهاب برای سر و کار رفتن و نظایر آن را ندارید مشغول به کار شوید.

در واقع کسب و کار خانگی در کانادا ( Home business in Canada ) شامل مشاغل خاص و متعددی می شود که برخی در بستر اینترنت و فضای مجازی و به صورت دورکاری صورت می پذیرد از جمله مشاغلی همانند نویسنده دورکار چون فرینسلرها، طراح گرافیکی، آموزش آنلاین زبان انگلیسی یا فرانسه، دستیار مجازی، وبلاگ نویسی و… و برخی دیگر چون شغل های نگهداری از حیوانات خانگی، خرید کردن برای دیگران، خدمات نظافتی، آموزش بازی های ویدیویی، کیک پزی، راننده، خرید و فروش و حتی اجاره اتاق اضافه خانه ای که در آن زندگی می کنید و بسیاری از این دست موارد می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.