مهاجرت بدون پول کافی

مهاجرت بدون پول

مهاجرت بدون پول(?can you Immigrate without money )

بله مهاجرت بدون پول ! درست دیدید . در واقع مهاجرت بدون پول از این لحاظ که در دنیای مدرن امروز با رویکردهای مادی اش کمی عجیب به نظر می رسد اما امکان پذیر است و بسیاری از شیوه ها و روش های مهاجرت، بدون نیاز به پول و سرمایه است .

بسیاری از افراد و کسانی که از شرایط زندگی خود راضی نیستند و در سر رویای مهاجرت به کشورهای مدرن و پیشرفته را در جهت دست یابی به زندگی بهتر دارند اما به جهت پایین بودن توان مادی و نداشتن سرمایه لازم برای مهاجرت قادر به این کار نشده اند ، باید بدانند که امکان مهاجرت بدون پول هم وجود دارد و شما می توانید از روش های مختلفی برای مهاجرت بدون پول اقدام کنید .

مهاجرت بدون داشتن پول کافی

البته این موضوع را هم همین ابتدا بگوییم که مبحث مهاجرت بدون پول واقعا شعار یا تبلیغ نیست بلکه به یک سری دانش مهاجرت و اراده و پشتکار نیاز دارد وگرنه بسیارند کسانی که از طریق مهاجرت بدون پول به کشورهای مورد نظر خود مهاجرت کرده اند و امروز به زندگی دلخواه یا اهداف مورد نظر خود از مهاجرت دست یافته اند . اگرچه که مهاجرت بدون پول مقدور است اما در عوض شما سرمایه ای چون دانش و تخصص ، جوانی و نیروی کار، تعهد و پشتکار را ضمانت دریافت مجوز مهاجرت به کشور مورد نظر می کنید .

چه شرایطی برای مهاجرت بدون پول لازم است؟

در واقع انتخاب هر یک از روش های مهاجرت بدون پول ، شرایط خاص خود را دارد که باید واجد آن شرایط باشید مثلا برای مهاجرت تحصیلی بدون پول دانشگاه هایی هستند که پذیرش دانشجو رایگان دارند و شما می توانید با شرکت در مصاحبه و آزمون آن دانشگاه به رایگان برای تحصیل به آن کشور رفته و اقامت گزینید یا مثلا برای اقامت کاری بدون پول فقط کافی است یک کارفرما در کشور مورد نظر خود داشته باشید که شغلی برای شما داشته باشد که این روزها در اروپا چنین اقامت های رایگانی صورت می پذیرد.

لذا به آن کشور سفر می کنید و مشغول به کار شده و مهاجرت رایگان خواهید داشت. فقط می بایست درآمد شما حد نصاب درآمد تعیین شده در قوانین مهاجرت آن کشور را داشته باشد .

با اینحال مهاجرت بدون پول صرفا مهاجرت رایگان یا با هزینه های بسیار کم را رقم می زند اما هزینه وکیل و اقدام قانونی برای گرفتن این نوع اقامت و همچنین هزینه های سفر به آن کشور، هزینه های اسکان و زندگی اولیه در کشوری که به صورت مهاجرت بدون پول در آنجا اقامت گزیده اید و سایر هزینه هایی از این قبیل وجود دارد.

چطور بدون داشتن پول کافی مهاجرت کنیم ؟

انواع مهاجرت بدون پول 

امروز مهاجرت بدون پول به یکی از شیوه ها و روش های محبوب مهاجرت در بین کشورهای مهاجرفرست دنیا تبدیل شده است چون غالب مهاجران این کشورها از دسته آدم هایی باتوان مالی کم  اما با هوش و استعداد یا نیروی کار عالی هستند .

از اینرو کشورهای مهاجر پذیر که ارزش تخصص و دانش یا حرفه و نیروی کار جوانی را می دانند و غالبا هم از دسته کشورهای پیشرفته و مدرن دنیا هستند با تدوین قوانین مهاجرتی خاص ، اقدام به جذب مهاجرین دارای سرمایه های ذاتی و فنی می‌کنند. لذا با پذیرش و حمایت از این دسته از مهاجرین، شرایط اقامت بدون پول را برای آنها رقم می زنند.

با اینحال امکان مهاجرت بدون پول در انواع روش های مهاجرت وجود دارد مثل مهاجرت تحصیلی از طریق گرفتن بورس تحصیلی یا پذیرش و مصاحبه در دانشگاه هایی که تحصیل رایگان با امکان مهاجرت رایگان فراهم می آورند یا مهاجرت از طریق تولد که فقط کافی است بچه شما در کشور مورد نظر به دنیا آمده باشد که در این صورت می توانید مهاجرت بدون پول به آن کشور داشته باشید .

همچنین در اروپا یا آمریکا به واسطه داشتن کارفرمایی که به شما شغلی بدهد که درآمد شما در حد درآمد مورد نظر قانون مهاجرت آن کشور پیش بینی شود ، می توانید اقدام به مهاجرت بدون داشتن بودجه کافی تحت عنوان مهاجرت کاری به آن کشور داشته باشید . به علاوه مهاجرت از طریق ازدواج، یا مهاجرت و زندگی در شهرهای خاص چون آلاسکا و لینکلن آمریکا و… که کمک هزینه مادام العمر، وام و خانه برای سکونت هم به مهاجرین داده می شود .

برای دریافت اطلاعات کاملتر با مشاوران ما تماس بگیرید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.