مهاجرت به کاندا برای صاحبان مشاغل

مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار

مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار

 مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار مختص آن دسته از افرادی است که در حقیقت قصد ثبت شرکت در کانادا را دارند و از این جهت صاحب کسب و کار تلقی می‌شوند ؛ زیرا از شروط اساسی جهت ثبت یک شرکت در کانادا دارا بودن سابقه مدیریتی(صاحب کسب و کار بودن) در زمینه‌ مرتبط با شرکتی است که قصد داریم تجارت خود در کانادا را با کلید زدن آن شروع کنیم .

مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار و ثبت شرکت در کانادا از این نظر توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده که اولا درصد دریافت مالیات در کانادا برای صاحبان کسب و کار‌ از نرخ پایینی برخوردار است و همچنین در این کشور خطر مصادره اموال در بازه قرارداد ( یعنی خطری از لحاظ مصادره شدن سرمایه و اموال ) شما را تهدید نمی‌کند .

شرایط مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار (migration to canada )

مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار

دولت کانادا به منظور اطمینان از تجارب و مهارت و تمکین مالی افراد و اینکه آیا آنها قادر خواهند بود که در رشد اقتصادی کشور دخیل باشند یا خیر شرایطی را از آنان طلب می‌کند این شرایط در مهاجرت برای صاحبان کسب و کار به شرح زیر است .

  • تعیین نمودن مبلغی از سوی دولت کانادا برای سرمایه گذاری و اطمینان از توانایی مالی فرد متقاضی که این مبلغ در ایالت‌ها و برنامه‌های مختلف متفاوت است.
  • جهت اطمینان از به سرانجام رساندن کسب و کار بایستی فرد متقاضی گواهی مربوط به تجربه شغلی و مدیریتی خود را به دولت کانادا ارائه دهد که این تجربه باید حداقل سه سال سابقه مدیریتی در کسب و کاری مرتبط با شرکتی که قصد ثبت آن را دارید باشد.
  • ارائه گواهی‌های مربوط به عدم سوء پیشینه و سابقه کیفری و گواهی‌های سلامت پزشکی به این منظور که دولت کانادا از هر لحاظ از پذیرش فردی که به عنوان سرمایه گذار وارد کشور او شده اطمینان حاصل کند.
  • در مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار مدرک تحصیلی و نمره زبان اهمیت چندانی ندارد زیرا تجربه مدیریتی که از اهمیت بیشتری در این زمینه برخوردار است جایگزین آن شده است.

مزایای مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار

مهاجرت به کاندا برای صاحبان مشاغل

مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار مزیت‌هایی دارد از جمله این مزیت‌ها می‌توان به اخذ اقامت دائم پس از گذشت مدت دو سال از اخذ اقامت موقت، البته توجه داشته باشید که طی این دوسال شما نمی‌توانید خاک کانادا و ایالتی که در آن سرمایه گذاری کرده‌اید را ترک کنید ، امکان دریافت اقامت برای اعضای خانواده نیز وجود دارد ، فرزندان کمتر از ۱۸ سال متقاضی از امکان تحصیل رایگان برخوردار خواهند بود، امکان استفاده از خدمات بیمه به صورت رایگان برای همه افراد خانواده وجود دارد و … .

جمع بندی نهایی

به طور کلی می توان گفت که مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار در ثبت شرکت خلاصه می‌شود زیرا در روش‌های دیگر نظیر استارت آپ و …  فرد متقاضی صاحب کسب و کار معرفی نمی‌شود بلکه متقاضی راه اندازی کسب و کار است .

برای درافت اطلاعات کاملتر مهاجرت به کانادا برای صاحبان کسب و کار با کارشناسان حاذق ما تماس بگیرید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.