بازار کار شبکه در کانادا

بازار کار شبکه در کانادا

مباحثی که پیش از بازار کار شبکه در کانادا باید بدانید :

گرفتن اقامت کشور کانادا از طریق کار و مشاغل به یکی از پرتقاضاترین و پرطرفدارترین روش ها برای مهاجرت از سراسر دنیا به این کشور تبدیل شده است؛ چون برای مهاجرت و گرفتن اقامت کانادا به عنوان کارشناس شبکه، دیگر لازم نیست به مانند غالب مشاغل حتما پیشنهاد شغلی از یک جاب آفر یا کارفرمای کانادایی داشته باشید و علاوه بر این درآمد خوب و مناسبی برای کار در این حرفه عاید شما خواهد شد چراکه بازار کار شبکه در کانادا جزو آن دسته از مشاغلی است که به لحاظ امنیت شغلی و بیمه بیکاری، مورد حمایت دولت کانادا واقع خواهید شد.

بازار کار شبکه در کانادا چه مقدار طرفدار دارد ؟

با اینحال بازار کار شبکه در کانادا ( Network labor market in Canada )، شرایط خوبی را برای مهاجران به این کشور که دارای این حرفه و شغل هستند رقم خواهد زد و جالب اینکه در سرتاسر کشور کانادا این شغل مورد نیاز و تقاضای بخش های دولتی و خصوصی است.

و اما شغل کارشناس شبکه چیست؟ و چه کارهایی از دست یک کارشناس شبکه بر می آید؟

در واقع کارشناس شبکه عملیات نگهداری و پیاده سازی یا تعمیر سیستم های رایانه ای و شبکه را انجام می دهد و علاوه بر این ارتباطات اینترنتی و ایجاد شبکه های مختلف و متصل نگه داشتن آنها، بخش مهم وظایف آنهاست. با اینحال یک کارشناس شبکه کسی است که دانش و مهارت های لازم در خصوص شبکه های LAN، WAN، پروتکل های TCP/IP و همچنین فن آوری های شبکه را داراست. اما صرفا دانش و مهارت در این زمینه ها بدون داشتن تجربه عملی و کار در این حوزه و مهارت های ارتباطی قوی نمی تواند کارفرمایی را مجاب کند که شما به استخدام او درآیید.

در حقیقت کسی که قرار است به کانادا مهاجرت کند و به واسطه بازار کار شبکه در کانادا در حرفه تکنسین شبکه یا مشاغل مرتبط با آن مشغول به کار شود، وجود دیپلم ضروری است. با این وجود داشتن مدرک کاردانی یا کارشناسی در این حوزه می تواند یک برگ برنده برای شما محسوب شود.

پیشرفت بازار کار شبکه در کانادا

لذا شما می توانید با گذراندن دوره های کاردانی یا کارشناسی در کالج ها یا دانشگاه های کشور کانادا این مهارت ها را برای ورود به بازار کار شبکه در کانادا بگذرانید و مدارک مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک کارشناس شبکه را به دست آورید. در این صورت می توانید مطمئن باشید به یکی از شغل های آینده دار با حاشیه شغلی امن در کشور کانادا دست خواهید یافت که اتفاقا درآمد خوبی هم دارد.

کد شغلی کارشناس شبکه در کشور کانادا NOC 2281 است که با حداقل دستمزد بیش از ۱۹ دلار و حداکثر دستمزد نزدیک به ۵۰ دلار در ساعت، یک شغل پرطرفدار در کاناداست؛ و اصولا  فرای از این مسائل ما امروز در دنیایی زندگی می کنیم که استفاده از کامپیوترها و تجهیزات رایانه ای گسترش زیادی یافته اند و در غالب بخش ها و توسط عموم مردم از آنها استفاده می گردد و همچنان رو به رشد نیز هست.

از اینرو بازار کار شبکه در کانادا و حرفه هایی که با علوم کامپیوتر پیوند خورده اند از دسته مشاغلی هستند که در سراسر دنیا از جمله کشور مدرن و پیشرفته ای چون کانادا به آنها نیاز مبرم هست و درآمد مناسبی هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.