سرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا

سرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا

اطلاعاتی که پیش از سرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا باید بدانید :

به منظور سرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا فرد متقاضی باید شرایطی را دارا باشد یا آنها را فراهم کند این شرایط عبارتند از:

  • فراهم نمودن ۱۶۰۰۰۰ دلار کانادا به منظور شروع سرمایه گذاری
  • سابقه سه ساله در مدیریت و شاغل بودن در یک کار تخصصی
  • دریافت مجوز برای تجارت از دولت کانادا با پرداخت ۸۰۰ دلار که پس از پنج سال به فرد متقاضی عودت داده می‌شود.
  • تهیه اظهارنامه مالکیت و فرم مشارکت و ارائه درخواست مبنی بر سرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا

سرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا

روش‌های ثبت شرکت در کانادا

۴ روش برایسرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا وجود دارد که فرد متقاضی با توجه به اینکه کدام روش برای اجرای طرح اون مناسب‌تر است یکی از آنها را انتخاب می‌کند. این ۴ روش عبارتند از:

  • شرکت با مسئولیت محدود: گران‌ترین روش ثبت شرکت در کانادا محسوب می‌شود که سهامداران آن نقش و مسئولیتی در پرداخت بدهی ندارند و جذب سرمایه برای این نوع شرکت به راحتی امکان پذیر است.
  • شرکت تعاونی: در این روش احتمال اختلاف میان سهامداران وجود دارد زیرا همه آنان در تصمیم گیری‌ها دخیل هستند و هیچ کس اختیار تام ندارد و مسئولیت همه محدود است.
  • شرکت با مالکیت شخصی: نوع ساده روش ثبت شرکت در کانادا متعلق به این نوع شرکت است و ارائه گزارش مالیاتی آن به سادگی امکان پذیر است. در این نوع از شرکت مالک اصلی مسئولیت نامحدود دارد و بانک‌‌های کانادایی تمایل چندانی جهت پرداخت وام به این شرکت‌ها ندارند.
  • شرکت مشارکتی: در این نوع شرکت سود و زیان و تصمیم گیری به صورت شراکتی بین سهامداران رخ می‌دهد و به همین دلیل امکان اختلاف میان آنان وجود دارد همچنین هر سهامدار مسئولیت پرداخت بدهی سایر سهامداران را نیز بر عهده دارد.

نرخ مالیات سرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا

اخذ اقامت با ثبت شرکت در کانادا

به منظور اخذ اقامت و سرمایه گذاری با ثبت شرکت در کانادا ( Invest by registering a company in Canada )  بایستی یک طرح تجاری ارائه دهید که دولت کانادا را قانع کند که این طرح پس از اجرا به نفع اقتصاد کانادا خواهد بود. توجه داشته باشید که هر کدام از ایالت‌های کانادا شرایط و برنامه‌های مخصوص به خود را به منظور ارائه اقامت به مهاجرین دارند اما به صورت کلی یکی از اساسی‌ترین شروط برای اخذ اقامت با ثبت شرکت در کانادا، سودمندی اقتصادی شرکت یا طرحی است که قصد پیاده سازی آن در کانادا را داریم.

همچنین دولت کانادا در راستای انجام این طرح مبلغی را با توجه به طرح سرمایه گذار به او پرداخت می‌کند که کمترین میزان این مبلغ ۱۰۰ هزار دلار کانادا است. پس توجه داشته باشید که بهترین شرکت‌ها و ایده‌ها جهت اخذ اقامت، شرکت‌هایی هستند که طرح آنها این اطمینان را به دولت بدهد که اجرای آن برای اقتصاد کانادا سودآور باشد مثلا شرکتی که یکی از نیازهای کانادا را جهت واردات برطرف نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.